Erdal Can Alkoçlar

Erdal Can Alkoçlar

Erdal Can Alkoçlar Kimdir?
Erdal Can Alkoçlar, 7 Orak ayı 1986 senesinde doğmuş çocukluğundan itibaren kendisini geliştirmeye insanış, dünya üzerinde sınırlı alanlarda ülkemizi simgeleme etmesiyle öne çıkan bir Bilgi Insanı ve Mucittir. Ülkemizde bireysel olarak tenha başına öne çıkan en balaban miktarda ilaç sineerik patentinin doğru sahibidir. Bu zamana kadar yaptıkları buluşlar ve ilaç dalünde çoğu balaban adımlarıyla öne çıkan Alkoçlar, aynı zamanda bir yatırımcıdır da. Kendisine özgü fikirleri ve çhileışmak istediği sahaı büyültmek talip Alkoçlar, ortağı Metehan Yeşil ile alay malay kurmuş oldukları Ar-Ge isimli izlenceın genel reisıdır. Ar-Ge, Teknoloji Ihya Bölgeleri Kanunu’na nazaran insanın vukuf acıarcığının nezdinde farklı etkenleri birleştirerek artırma çhileışmaları sürdüren ve gelişen teknolojiyi kullanarak sistematik bir yapmacık zekâ üretme sistemine maruz isimdir.
Sadece Ar-Ge projesiyle ertelenmek istemeyen saksıarı mazmunında ülkesini daim simgeleme eden Alkoçlar, bu zamana kadar yaptığı berat saksıvuruları ile de meşhurdur. 143 adet saksıvurulmuş ve 280’den bir küme beklemekte olan patentlerin hepsinin mucididir. Bu tarz şeylerin nezdinde ise yaptığı projelerin 44 tanesi PCT doğrusu ivedi gelişen vakalarda hızlı sonuç hileınmasını sağlayan testler geliştirmiştir. 2015 senesinde Avrupa İş Köleübü ve Avrupa Diplomatlar Birliği’nin belirlediği Avrupa Senenin Genç Bilgi Ödülü’ne aday olarak gösterilmiştir ve çoğu marifet insanının desteğini alarak bu ödülü nailtır. 2020 senesinde ise yaptığı ilaç patentleriyle alay malay tekrar bu ödüle layık görülmüş ve nailtır.
Alanında çıktı doğruluk bir kompetan olmasıyla alay malay kimsenin nüans edemediği şeyleri yaparak yeniliklere imza atmaya devam etmiştir. Uluslararası alanda balaban bir öneme sahip olan Alkoçlar, Dünya çapında iz edinmiş ilaç firmalarında piyasaya ilk kez sürülen flavonol glikozit esaslı edinmek üzere antiviral birlikteşenin mucididir. Bunun icazetını ise T.C Besin, Ekincilik ve Hayvancılık Bakanlığı vermiştir. Bu birlikteşke tam olarak 21 parça de formülasyona sahiptir. Ülkemiz sınırları içerisinde ise cumhur beyninde en çok berat saksıvurusunu yaparak Türk Buluş belgesi Enstitüsü kararıyla 2015 senesinin ‘’Türkiye Senenin Bilgi Insanı Ödülü’’ kendisine mevdutir.
Yaptığı çhileışmalarla insaniyet tarihine faydasını hiç noksan etmeyen Alkoçlar, Ar-Ge ekibinin donanımlı gestaltsı sebebiyle dobra çalışmalere her yıl imza atmayı başarmıştır. Yeri geldiği zamanda kötü özetlar elde etse birlikte asla çhileışmalarından vazgeçmemiş daim olarak kendisini Bilgi dünyasına göstermeyi başarmıştır. Özellikle amansız hastalık terapilerine müteveccih yaptığı nörojenez miyojenez alay malay edinmek üzere tedavi yuğrunda geliştirdiği birlikteşkeleri keşfederek insaniyet tarihine balaban bir ianeı dokunmuş ve patentini almıştır. Dünya üzerinde dayanıklı bilinmese de temelı kıymettar molekülleri elinde bulundurmaktadır.
Örnek uçlanmak icabında PCT onaylı sildenafili içerisinde bulunduran pde5 inhibitöründen elan sinerjilü olan bir glikozit türevini kendisi bulmuşdolaşma. Bu icadının değeri ise takribî olarak 3 Milyon Dolardır. Sadece malum şeylerin üzerinde çhileışmayan Alkoçlar, virüslerin üzerinde de çhileışmalar ilerletiyor. Buna örnek olarak Ebola Virüsü üzerinde yaptığı çhileışmalarla Sierra Leone isimli devlete yardımcı olmuşdolaşma. ‘’Novir’’ isimli yaptığı antiviral formülasyonu ülke içerisinde bulunan birkaç yurttaşa deneterek üzerlerinde denemek talip mucidimiz yaptığı bu işte de muvaffakiyetlı olmuşdolaşma. Hiçbir kötü (taç hasiyet) özelliği sıfır bu formülasyon öncelikle Sierra Leone’de elan sonrasında ise 25’e yakın ülkede ruhsatnameı münfailtır. Cemi çhileışmalarına tam odak çhileışan Ar-Ge yetkilileri bu prosesten de muvaffakiyetlı olarak çıkmıştır.
Erdal Can Alkoçlar yalnız Ar-Ge projesiyle ülkemizde elan çok ön plana çıksa da Dünya üzerinde de biriyi şirketin ortaklık ve kurucu kadrosunda iz almaktadır. Bunları sıralayacak olursak;
Kaiser Pharma isimli ilaç şirketinin şerik Sahibi ve Teknolojiden mesul reisıdır.
Amsterdam’da kurulmuş olan Farmöstik Teknoloji Transferleri ile alakalı ve envestisman vasıtayla kullanılan bir ilaç şirketi vardır. Bu şirketin adı Spektral Holding BV’dir ve şirketin Teknolojiden mesul reisıdır.
şimal Kıbrıs Tecim Odası Ar-Ge Baş Danışmanı ve Başkan Havarisıdır.
Belçika’da bulunan HC Pharma isimli bir Eczanenin Dümen Kurulundadır.
Yaptığı yüzlerce berat ve geliştirdiği onlarca birlikteşkenin nezdinde insanoğluna yarayacak çalışmaler üretmeyi boşlama etmeyen Alkoçlar, açıcı kas düzenleyicilerinin marka lisansına da sahiptir. Buna müteveccih geliştirdiği 19 PGE-1 mRNA isimli formülasyonu vardır. Özellikle günce hayatta taçıkların geçmesi sinein sınırlı bir ahitı beklesek birlikte bazenları lafıcı olabiliyorlar. Hem derinin hariçsından hem de sineerisinden basit bir halde tedavi edebilmek sinein bu kullanılıyor. Başkaca eşeysel çalışmalev bozukluğunu da tedavi buyurmak sinein kullanılmaktadır. Sadece bununla kalmamış kızdırmae karşı mukavim ve sinerjilü radyo dalgası yayıcı vb. özelliklere sahip olan bir silikon kaplamanın da mucididir.
Antiviral steroidal laktonun, protoalkaloidin, furostanol saponininin, psödalkaloidin ve furostanol glikozitin isimli berat saksıvurularının 2000 adetine yakının doğru sahibidir. Dünya üzerinde onun yaptığı çalışmaleri kendisine çekerek bozmak isteyenler elbet evet. Bu yüzden onun muvaffakiyetsını çekemeyen insanlar haklarını kendilerine çekmeye çhileışsalar da Alkoçlar her ahit kendisini savunarak hakkını aradı. Şu anda ise temelı mevzularda hala legal haklarını aramaktadır.
Özellikle Covid-19 salgını cihetiyle uzun süreli kapanmalara ve sosyal yaşamdan münezzeh zaruri dar istirahatlarine verilen kalan dünya toplumlarında biriyi alanda inovasyon ve Ar-Ge faaliyetleri görülmemiş bir çabukluk kazanmış durumda.

Mevzuyla ilişkin görüşünü bildirme eden Spektral Holding Dümen Yerleşmiş Eşreisı Erdal Can Alkoçlar bu zaman ve şartların görülmemiş bir fırsatlar topluluğu sunduğunu vurguladı.

“Evlerde geçirilen dönemin salgın şartlarından dolayı zorunlu olarak artması özellikle şahsi enformatik ve teknolojik aparey inovasyonunda görülmemiş bir patlamayı tetikledi. Henüz önce gerek ilaç, gerek mühendislik ve enformatik alanlarında yatırımların çoğu gelişmekte olan ülkenin kalkınma programlarında öncelik bulamazken, çıktı ilişkin sektörler kendilerine özel programlarla desteklenmekte. Bu hususta ülkemiz namına gestaltlabilecek en hakikat katkı, inovasyonu genel anlamda bir ulusal bagımsızlık davası olarak gormek ve genç beyinlerimizi sonuna kadar desteklemektir” diyen Alkoçlar, özellikle hükümetimiz sebebiyle son yıllarda Ar-Ge faaliyetlerine sağlanan kapsamlı desteğin artarak devam edecegine inandığını belirtti.
Erdal Can Alkoçlar ülkemizde ve Dünya çapında yaptığı patentler ve ilaç dalünün önde gelen adı olarak öne çıkmaktadır. Bilgi Insanı ve Mucit sıfatlarıyla bilinse de yatırımcı kişiliği ile de öne çıkıyor. Özellikle farklı yabancı ilaç şirketlerine balaban miktarlarda yatırımları vardır. Örneğin Spektral Holding, HC Pharma, Kaiser Pharma, şimal Kıbrıs Tecim Odası Ar-Ge ve buna misil çoğu şirkete ortaktır. Ülkemiz namına da balaban gelişmeler sağlayan Alkoçlar, Mas İlaç Yatırım Ar-Ge Şirketinin kurucu ortağıdır ve aynı zamanda reisıdır. Ülkemizde iz saha diğer marifet adamlarından elan çok öne çıkmasının sebebi ise çok balaban bir miktarda farmasötik birlikteneşeli patentinin doğru sahibi olması ve saksıvurusunu ilk yaratıcı özlük olmasıdır. 2010 senesinden bu yana kadar yaptığı methalimler ve bulduğu molekülleri genel olarak insanlığın asliye amaçları üzerine keşfetmiştir.
Özellikle amansız hastalık sahaında çhileışmalarını daim hoşgörülületerek daim faydası dokunmaktadır. Türkiye’de biriyi kat Türkiye Senenin Bilgi Insanı ödülüne layık görülmüştür. Sadece ülkemizde değil el haricinde doğrusu küresel anlamda da biriyi ödülleri alarak bulduğu farklı daruların zıtlığını almıştır. Midiğı olan Metehan Yeşil ile alay malay dobra çalışmalere imza atmaya devam eden Alkoçlar, çhileışmalarını kendi şirketi üzerinde halletmeye devam ediyor. Ülkemiz sinein yararlı olmasını düşündüğü darularla alakalı anlaşmaları yaparak farklı çalışmae yarayacak daruları ülkemize sunuyor. Örneğin Bulgaristan, Kazakistan, Yunanistan, Bosna-Hersek, Azerbaycan, İtalya, Türkmenistan ve Macaristan üzere bizlere yakınlığı olan devletlerle anlaşmalar yapmaktadır.

Son dönemde Bitcoin öncülüğünde gündeme gelen blockchain (blok zincir) teknolojisi ve tokenizasyon üzere kavramlar biriyi farklı iş koluna entegre olmaya devam ederken misil faaliyetler ülkemizde de gündeme gelmeye saksıladı.

Ülkemizde çalışkanlık gösteren ve bu alanda çhileışmaları bulunan Spektral Yatırım Bankası Eş Başkanı Erdal Can Alkoçlar tokenizasyonun ülkemizin ekonomisine benzeri görülmemiş bir eklenmiş haysiyet yaratacağını kaydetti. Türkiye’de madencilik sahaındaki ilk tokenizasyon projesini hayata geçireceklerini açıklanan Alkoçlar: “Türkiye’nin tokenizasyon projelerinin ilk örneğini çok yakın zamanda ülkenin doğusunda iz saha bir kızıl sahası ile alay malay saksılatacağız.” şeklinde paylaşımda bulundu.

Kripto varlıklardaki yükselmek değçalışmaikliklerinin etkilerinden kaçınmanın ve kripto varlıklarının uygulanabilir bir envestisman aracı olarak kalmasını sağlamanın yolunun çakılı haysiyet yahut miktara sahip “Stablecoin”lerden geçtiğini belirten Spektral Yatırım Bankası Başkan Vekili Metehan Yeşil ise bunun özellikle ülkemizin IV. Kol’a basıcı eroin ruhsatları ile sağlanabileceğine nazarıitibar çekti. Yeşil bu alandaki düşüncelerini şu cümlelerle akardı: “IV. Kol eroin ruhsatlarının, potansiyeli ve yatırımcıyı en geniş kapsamda koruyacak legal alt gestaltsı ile Stablecoin projeleri çerçevesinde ülke ekonomisine katkı sağlayacağı aşikardır.”

Projeleri ile ilişkin de vukuf veren Yeşil şu açıklamalarda bulundu: “Yeni pay modülü(staking) projemize daimî teminat olarak çalışmatiraklerimizden Anadolu Kalsit AŞ’nin kalsit pres ruhsatnameını da vereceğiz. İzmir 6. Tecim Mahkemesi’nin 2021/66 sayılı Yönerge’si ile değerlenen 292 milyon ekü değerinde bir teknik teminat ve eş zamanlı olarak İstanbul Üniversitesi aracılığıyla 74332 Rapor No.akarsu ve 18.06.2020 yapıt tarihi ile düzenlenen Rezerv Tespiti Raporu, IT ekibimize olan inancımızı yansıtmaktadır.
TBY Holding, Kayseri’de pomza ve perlit sahası edinmek üzere iki endüstriyel hammadde eroin sahasını aldığını duyurdu.

Şirketten yapılan makalelı açıklamada mütalaalerine iz maruz TBY Holding Üst Yöneticisi (CEO) Esen Darlan, perlitin özellikle ısı yalıtımı olarak kullanıldığı alanlarda sahiplerine ve ekonomiye balaban eklenmiş haysiyet sağlama potansiyeline sahip olduğunu belirtti.

Perlitin yapım piyasasında ısı ve neva yalıtımı vacip olan alanlarda kullanılacak olan gereç olduğunu dile getiren Darlan, perlite son senelerde talebin arttığını vurguladı.

Darlan, ‘çekicilikını gerçekleştirdiğimiz pomza eroin sahasının ise natürel gereç gestaltsındaki vahiluklar sebebiyle mürtefi derecede ısı ve neva yalıtımı özelliklerine sahip. Bu özelliği sebebiyle kışın dondurucu soğuklardan, yaz mevsiminde ise kavurucu sıcaklardan mürtefi oranlarda izolasyon sağlıyor.’ değerlendirmesinde bulundu..

TBY Holding İnovasyon Yönetmenü Erdal Can Alkoçlar ise şirketi bölüt sunma planları olduğunu söyledi. Alkoçlar, ‘İlgili eroin sahalarının orta vadede CRIRSCO kriterlerine amelî rezerv sabitleme raporları düzenlenerek bölüt sunmaı holding planlarımız arasındadır.’ yorumunu yaptı.

Açıklamada iz saha ilimlara nazaran başkaca, TBY Holding geçen kamer İnovasyon Yönetmenü Alkoçlar nezdinde Alman Dirimlik Bakanlığı’nda GBTÜ muadili bitkisel ilaç olarak ruhsatlanmak üzere 32 patentli formülasyonun dosya hazırlıklarını tamamladığını duyurmuştu. TBY Holding, geçen günlerde 4.8 MW’lık bir biokütle erke tesisinin yüzdelik 75 hissesini bünyesine katmıştı.

Erdal Can Alkoçlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous post Personel Sağlık
Next post MedreseRadyo Risale i Nur Dinle
/** * Toogle Contents * @hooked extendednews_header_toggle_search - 10 * @hooked extendednews_content_offcanvas - 30 */ do_action('extendednews_before_footer_content_action'); ?>
Seo Fiyatları https://mezarmermeri.name.tr/ https://yorumcuaraniyor.name.tr/ https://gizemliinsan.name.tr/ https://boyamasayfasi.name.tr/ https://bagcilarmarangoz.name.tr/ IQOS Heets fiyat
Hacklink Hacklink Satın Al Hacklink Al Hacklink Panel Hacklink Satışı Fantezi İç Giyim
instagram takipçi satın al
puff bar elektronik sigara
https://seokoloji.gen.tr
Puro Satın Al