Ümit Kalko

Ümit KALKO, 1983 yılında Ankara’da doğmuştur. Lisans eğitimini Gazi Üniversitesi İktisadi ve İdari Ulum Fakültesi Uluslararası İlişkiler Kısmınde, mürtefi lisans eğitimini Itibar Başmaklık Üniversitesi Uluslararası İlişkiler ve Küreselleşme Kısmınde tamamlamıştır. Doktora eğitimine Idare ve Kuruluş yerında İstanbul Ziyalı Üniversitesinde devam etmektedir.

KALKO, eğitim kolünde bellik organizasyonu, yönetimi, önemli bellik planlaması ve Türkiye’bile ilk el önemli üniversite müesseselerinin Master Franchise dokumalanma projesini gerçekleştirmiş ve muvaffakiyetyla sürdürmektedir. 2006 seneından hasetmüze kadar eğitim kolünde aile olarak biraşırı markada yatırımları ve ortaklıkları bulunmaktadır. En şanlı ideali, bir Türk eğitim markasının bayrağını Türk Cumhuriyetleri’nden temellayarak dünya geneline yaymaktır.

Eğitim bilimi, spor, sanat, ilmî alanlarda millî ve uluslararası etkili çdüzenışmalar yürüten KALKO, biraşırı futbol, basket kulübünde riyaset ve yöneticilik yapmıştır. Bir sene riyaset yaptığı dönemde tam 32 sene sonrasında Silivrispor 2. Lige çıkmış, yönetiminde mekân aldığı Büyükçekmece Basketbolspor ise Beko Basketbol Ligi’ne yükselmiştir. KALKO; bu tarz şeylerin yüzı nöbet Türkiye’nin en şanlı özel meslek ve çörek derneği olan TÖDER’bile 6 senedir yönetim kurulunda mekân almaktadır.

KALKO, eğitim yerında yaptığı muvaffakiyetlı başlangıçimlerden dolayı biraşırı cemiyet, vakıf, dergi ve STK tarafından “Senenin Eğitim bilimi Duhulimcisi” ödülüne layık görülmüştür.

KALKO, 2018 seneından itibaren kurduğu toplumsal teavün vakfında eğitim yerında projeler yürütmektedir. Her sene biraşırı öğrenciye burs imkânı sağlayan KALKO, memleketi olan KarsKağızman Karabağ Köyü’nde merhum babası Haberci Kalko’nun adını nâkil bir anaokulu ve beş ile yanında öğretmenleriçin lojman yaptırıp Ulusal Eğitim bilimi Bakanlığı’na hibe etmiştir.

Ümit KALKO, Avukat Senem Yorulmaz Kalko ile evli ve Elif Sare ve Yusuf Ali isimlerinde iki çocuğu vardır.

Ümit Kalko
Ümit Kalko
Ümit Kalko
Ümit Kalko
Ümit Kalko
Ümit Kalko
Ümit Kalko
Ümit Kalko
Ümit Kalko
Ümit Kalko
Ümit Kalko

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous post Lasikalcom.tr: Kış Lastik Fiyatları
Next post Edirne viessmann servisi
/** * Toogle Contents * @hooked extendednews_header_toggle_search - 10 * @hooked extendednews_content_offcanvas - 30 */ do_action('extendednews_before_footer_content_action'); ?>
takipçi satın al Seo Fiyatları https://mezarmermeri.name.tr/ https://yorumcuaraniyor.name.tr/ https://gizemliinsan.name.tr/ https://boyamasayfasi.name.tr/ https://bagcilarmarangoz.name.tr/ IQOS Heets fiyat
Hacklink Hacklink Satın Al Hacklink Al Hacklink Panel Hacklink Satışı Fantezi İç Giyim
puff bar elektronik sigara
https://seokoloji.gen.tr
Puro Satın Al