Zurna Sohbet

Chat, Türkçesiyle “Dostça” manaına gelmektedir. İnternetin bilgiye ulaşım dair sergilediği performanstan sonrasında internetin sadece bili aktarımı derunin değil, aynı zamanda sefahat derunin de kullanılabileceği de düşünüldü. Bunun sonucunda da genel ağ üzerinden insanların bir eğreti ad kullanarak (nickname) hasbihâl yazar eğlenebileceği hem genel ağ siteleri hem de çeşitli programlar meydana getirildi. Chat, genel ağ üzerinde hiç tanımadığınız rastgele biriyle mimarilabildiği üzere ayrıca tanıdığınız kişilerle de özel programlar yahut web siteleri tarafından mimarilabilir.

Chat Siteleri
Chat siteleri tanıdığınız yahut tanımadığınız kişilerle genel ağ üzerinden tanıdıkma ve hasbihâl ika amacıyla kurulmuş genel ağ siteleridir. Bu genel ağ siteleri ekseriya programlama dilleri kullanılarak yahut apiko scriptlerden yararlanılarak meydana getirilir. Bazı chat sitelerine giriş üretmek derunin sadece nickname (eğreti insan) yazmak ehliyetli olurken birtakımlarındaysa sohbete mirlamadan önce mutlaka üye olması gerekliliği bulunabilir. Bir zamanlar tüm genel ağ kullanıcıları ortada pop olan Mynet ve ZurnaNet üzere siteler chat sitelerine mirlıca örnek olarak verilebilir.

Chat Programları
Chat programları karşınızdaki genel ağ kullanıcılarıyla yetişek meyan simaünü kullanarak sadece kırlı, kırlı ve sahnelü, ünlü ve sahnelü üzere tercihe ilgilı olarak hasbihâl etmenize yardımcı olan yazılı sınavmlardır. Chat programlarının şimdiye derece kullanılmış en pop olanı endamsız müddet önce Windows aracılığıyla sonlandırılan MSN Messenger isimli entelekt mesajlaşma yazılı sınavmıdır. Bir vesair pop chat yetişek olan ve internetin efsane yazılı sınavmlarından akseptans edilen Mirc ise hala kullanılmaktadır.

zurna sohbet
zurna sohbet

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous post thespacetree.com: Dijital Pazarlama
Next post Yenimahalle Su Kaçağı Tespiti
/** * Toogle Contents * @hooked extendednews_header_toggle_search - 10 * @hooked extendednews_content_offcanvas - 30 */ do_action('extendednews_before_footer_content_action'); ?>
takipçi satın al Seo Fiyatları https://mezarmermeri.name.tr/ https://yorumcuaraniyor.name.tr/ https://gizemliinsan.name.tr/ https://boyamasayfasi.name.tr/ https://bagcilarmarangoz.name.tr/ IQOS Heets fiyat
Hacklink Hacklink Satın Al Hacklink Al Hacklink Panel Hacklink Satışı Fantezi İç Giyim
puff bar elektronik sigara
https://seokoloji.gen.tr
Puro Satın Al